SKLEP KRASMET ZATRUDNI SPRZEDAWCĘ

Zdjęcia

Sklep KRASMET w Ostrołęce zatrudni na stanowisko:

Sprzedawca

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Zainteresowania związane z branżą techniczną i budowlaną
-Komunikatywność
-Niekaralność
-Sumienne wykonywanie obowiązków, dbanie o porządek wizerunek sklepu
-Umiejętność pracy w zespole
-Uczciwość

Zakres obowiązków:

-Bezpośrednia obsługa Klientów
-Sprzedaż towarów
-Dbałość o ekspozycje towarów i porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY

-Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę

-Praca w zgranym zespole

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV ZE ZDJĘCIEM na adres sklep@krasmet.pl

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest
Sklep KRASMET Władysław Kraska ul. Targowa 33, 07-410 Ostrołęka, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.
Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w przyszłych rekrutacjach na powyższe stanowisko lub inne stanowiska.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Autor: Sklep Krasmet

Ważne do: 04.04.2024

Wyświetleń: 190

ID: #3567191