Kierowca kat. C/C+E - codzienne powroty do domu

Zdjęcia

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca kat. C+E
Trasy dystrybucyjne, lokalne, 1-dniowe
Siedziba Firmy: Krasnosielc, powiat Makowski

Masz prawo jazdy tylko kat. C? Nie szkodzi- poszukujemy też operatora Mobilnej Mieszalni Pasz z kat. C :)

Zadania na tym stanowisku:
Przewóz, załadunek i rozładunek towarów w workach, big bagach oraz na paletach na terenie woj. mazowieckiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego w systemie 1-dniowym (codzienny powrót do domu)
Każdorazowe zabezpieczenia towaru podczas przewozu za pomocą pasów transportowych oraz plandeki
Dbanie o dostarczanie dokumentów do i od Klientów - dokument wydania, faktura sprzedaży
Dbanie o czystość i stan techniczny urządzeń zapewniający bezpieczną jazdę - zgłaszanie konieczności wymiany płynów eksploatacyjnych oraz innych usterek do kierownika
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez kontakt końcowy z Klientem, pracę zgodną z przepisami oraz terminowe dostawy

Poszukujemy osoby, która:
Ma doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych (ew. dostawczych)
Spełnia warunki prawno-formalne - posiada świadectwo kwalifikacji zawodowej, elektroniczną kartę kierowcy i aktualne prawo jazdy kat. C+E oraz aktywnie korzysta z niego,
Jest sumienna i odpowiedzialna
Ma podstawowe umiejętności związane z pracą mechanika/serwisanta

Wymagamy też od siebie, więc w zamian za Twój wkład oferujemy:
Trasy krajowe/lokalne 1-dniowe (codzienny powrót do domu)
Jasne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie kierownika i współpracowników

Tworzymy Zespół, więc ważne jest dla nas, aby kandydat identyfikował się z wyznawanymi przez nas wartościami:
Sumienność, samodyscyplina.
Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Uczciwość, lojalność, poufność.
Gotowość niesienia pomocy kolegom z zespołu.
Szczerość, wzajemny szacunek.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą zadzwoń pod numer 570 409 184 lub prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@zielinskiagro.pl, a w tytule wpisz "dystrybucja".

Pamiętaj o formalnościach - w CV zawrzyj klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Autor: Rekrutacja

Ważne do: 04.04.2024

Wyświetleń: 163

ID: #3567213