Zatrudnimy Kierownika Projektu

Zdjęcia

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kierownika Projektu, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad procesem budowy oraz zapewnienie wysokiej jakości wykonania prac zgodnie z wymaganiami projektowymi i przepisami budowlanymi.

Obowiązki:
- Nadzór nad całym procesem budowy od etapu przygotowawczego do ostatecznego odbioru
- Koordynacja zespołu budowlanego, podwykonawców i dostawców
- Zaopatrzenie w materiały budowlane
- Zarządzanie harmonogramem prac budowlanych i monitorowanie postępów
- Rozwiązywanie problemów na placu budowy
- Zarządzanie zespołem pracowników
- Inne prace związane ze stanowiskiem

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość branży budowlanej
- Znajomość przepisów budowlanych oraz norm jakościowych
- Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
- Zdolność pracy pod presją czasu i umiejętność rozwiązywania problemów
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość pracy przy różnorodnych projektach budowlanych
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę
- Współpracę z zaangażowanym zespołem
- Wsparcie przełożonego w okresie adaptacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@zieloneinwestycje.com.pl

Autor: Zielone Inwestycje

Ważne do: 13.05.2024

Wyświetleń: 331

ID: #3596580