SPEDYTOR / DYSPOZYTOR z doświadczeniem

Zdjęcia

MKW Suchecki zatrudni spedytora/dyspozytora z doświadczeniem do prowadzenia aut w transporcie krajowym i międzynarodowym

Zakres obowiązków na stanowisku spedytora:

-Planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych dla floty własnej i podwykonawców,
-Zapewnienie płynności zleceń transportowych,
-Budowa i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
-Analiza i optymalizacja kosztów,
-Dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług.

Od spedytora oczekujemy:

-Znajomości branży transportowej, mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora,
-Znajomości języka angielskiego/niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację,
-Umiejętności rozwiązywania problemów oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
-Umiejętność radzenia sobie ze stresem,
-Umiejętności pracy w zespole,
-Dyspozycyjności,
-Zaangażowania ,
-Uczciwości.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Niezbędne narzędzia pracy,
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
-Możliwość zdobycia nowego doświadczenia,
-Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ciekawym profilu,
-Pracę na nowoczesnym taborze.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@mkwsuchecki.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 602 451 411

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MKW Suchecki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

Autor: Mariusz Suchecki

Ważne do: 17.04.2024

Wyświetleń: 1940

ID: #3497298