SPEDYTOR / DYSPOZYTOR z doświadczeniem

Zdjęcia

Praca marzeń w MKW Suchecki ! Dołącz do naszego zespołu jako Spedytor/Dyspozytor

Jesteś doświadczonym spedytorem, gotowym na nowe wyzwania? Szukasz pracy, która zapewni Ci satysfakcję i możliwość rozwoju? MKW Suchecki to firma, której szukasz! Dołącz do nas i pracuj w dynamicznie rozwijającym się zespole, gdzie każdy dzień przynosi nowe, ekscytujące wyzwania!

Twoje główne zadania:

- Planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych dla naszej floty i podwykonawców.
- Zapewnienie płynności zleceń transportowych, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni.
- Budowa i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami, stając się ich zaufanym partnerem.
- Analiza i optymalizacja kosztów, aby nasza firma była jeszcze bardziej efektywna.
- Dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług, bo dla nas liczy się doskonałość.
Oczekujemy od Ciebie:
- Znajomości branży transportowej, mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora.
- Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację.
- Umiejętności rozwiązywania problemów oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji.
- Umiejętności radzenia sobie ze stresem i pracy w zespole.
- Dyspozycyjności, zaangażowania i uczciwości.

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie, które doceni Twoje umiejętności.
- Niezbędne narzędzia pracy, byś mógł efektywnie realizować swoje zadania.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.
- Szansę na zdobycie nowego, cennego doświadczenia.
- Pracę na nowoczesnym taborze i w firmie o ciekawym profilu.

Jak aplikować?
Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@mkwsuchecki.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 602 451 411.

Klauzula dotycząca danych osobowych:
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MKW Suchecki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

Nie czekaj, dołącz do nas i zbuduj swoją karierę z MKW Suchecki!

Cena: 50 zł

Autor: Mariusz Suchecki

Telefon:

Dodano: 23.05.2024, godz. 00:31

Ważne do: 22.06.2024

Wyświetleń: 2412

ID: #3497298

Edytuj