PRACOWNIK BIUROWY, INŻYNIER BUDOWNICTWA

Zdjęcia

MRK-TECHNIK.pl Marek Koterwas, Renata Koterwas-Żebrowska to firma wykonawcza zajmująca się budową zagospodarowania terenu oraz placów zabaw z siedzibą przy ul. ks. A. Pęksy 1, 07-410 Ostrołęka (skrzyżowanie obwodnicy z ul. Kołobrzeską).

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników.
Prężnie działamy dzięki młodemu i energicznemu zespołowi. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej firmy, to dołącz do naszego zespołu jako PRACOWNIK BIUROWY, INŻYNIER BUDOWNICTWA

Zakres obowiązków:
- wysyłanie zapytań ofertowych materiałów budowlanych
- przygotowywanie dokumentacji przetargowych
- przygotowywanie kosztorysów budowlanych
- przygotowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
- inne obowiązki związane z prowadzeniem budów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunek budownictwo lub pokrewny
- znajomość i obsługa programu Autocad lub program pokrewny
- znajomość i obsługa programu Norma Pro
- znajomość obsługi komputera, w tym pakietów MS Office
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- prawo jazdy kat. B
- sumienność i dokładność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;
- praca w miłej atmosferze.
- praca na miejscu w biurze w Ostrołęce

Osoby zainteresowane, spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: sklep@mrk-technik.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. Z 2002r., Nr 101, poz 923 ze zm."

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą mailową bądź telefoniczną.

Autor: MRK-TECHNIK.pl

Ważne do: 02.05.2024

Wyświetleń: 542

ID: #3584064