Pracownik biurowy

Zdjęcia

Stanowisko: Pracownik biurowy, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Firma: Global Company 24 Sp. z o.o.

Lokalizacja: Ostrołęka

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika biurowego, który będzie wspierać dział kontroli jakości, a jednocześnie będzie miał doświadczenie lub zainteresowanie branżą budowlaną. Szukamy kandydata, który będzie elastyczny, zorganizowany oraz zaangażowany w codzienne zadania biurowe.

Obowiązki:
Obsługa dokumentacji budowlanej.
Wspieranie działu kontroli jakości w codziennych operacjach biurowych.
Prowadzenie dokumentacji dotyczącej kontroli jakości.

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe.
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).
Zainteresowanie lub doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie działającej w branży budowlanej.
Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.
Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres k.kaczor@globalcompany24.com z tytułem "Pracownik biurowy".

Autor: Karolina Kaczor

Telefon:

Dodano: 18.04.2024, godz. 10:40

Ważne do: 25.04.2024

Wyświetleń: 735

ID: #3583097

Edytuj