Pracownik administracyjny z elementami księgowości

Zatrudnimy pracownika administracyjnego z elementami księgowości.

GRUPA TRUE Sp. z o.o. OSTROŁĘKA

Proponujemy pracę w miłej i kameralnej atmosferze, w zespole osób tworzących zgrana ekipę pracującą wspólnie na rozwój i wizerunek firmy.

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek_
Godziny pracy: 9:00-17:00 (do ustalenia)
Tryb wypłaty: Miesięczna
System wynagrodzeń: premia za wyniki

* umowa o pracę
* pełny etat
* praca stacjonarna
* praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

* Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacja

* Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym

* Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych

* Wprowadzenie dokumentów kosztowych i zakupowych do systemu księgowego

* Sporządzenie zestawień i raportów

* Pomoc w rozliczaniu płatności

* Kontakt z dostawcą lub klientem w celu wyjaśnienia bieżących problemów

* Ścisła współpraca z biurem rachunkowym i działem handlowym

Nasze wymagania:

* Doświadczenie w pracy z dokumentami (faktury zakupu, sprzedaży, noty, korekty)

* Znajomość księgowych programów komputerowych Subiekt GT

* Umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office, w szczególności Excel)

* Dobra organizacja pracy, zaangażowanie

* Komunikatywność, analityczne myślenie, samodzielność

* Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu i powierzonych zadań

* Prawo jazdy kategorii B

* Praca w programie Subiekt GT

Mile widziane:

* Znajomość języka angielskiego

* Doświadczenie w księgowości

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro.true@gmail.com

Autor: TRUE

Ważne do: 30.04.2024

Wyświetleń: 464

ID: #3587082