Praca przy Dokumentacji Budowlanej

Zdjęcia

Stanowisko: Praca przy tworzeniu Archiwum Dokumentacji

Lokalizacja: Ostrołęka

Nasza firma poszukuje osoby do pracy przy archiwum dokumentacji, z możliwością rozwoju dla osób uczących się, szczególnie tych związanych z kierunkiem budownictwo. Jest to doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania branży budowlanej od podszewki.

Obowiązki:
* Przyjmowanie, segregowanie i archiwizacja dokumentów związanych z projektami budowlanymi
* Prowadzenie porządku w archiwum oraz dbanie o jego właściwe funkcjonowanie
* Współpraca z zespołem w celu zapewnienia sprawnej organizacji dokumentacji
* Możliwość wsparcia w innych zadaniach administracyjnych związanych z działalnością firmy

Wymagania:
* Motywacja do pracy i chęć nauki
* Mile widziane osoby uczące się, szczególnie na kierunku budownictwo
* Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
* Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy
* Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Pracę w przyjaznym zespole, który wspiera rozwój zawodowy
* Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w branży budowlanej
* Elastyczny grafik pracy dostosowany do harmonogramu nauki lub innych zobowiązań

Jeśli jesteś osobą chętną do nauki i poszukujesz możliwości rozwoju zawodowego w branży budowlanej, zapraszamy do aplikowania! Aby zgłosić swoją kandydaturę, prześlij swoje CV na adres email: k.kaczor@globalcompany24.com lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 600 600 542. Prosimy o dopisanie w temacie wiadomości: "Aplikacja na stanowisko Pracy przy Archiwum Dokumentacji".

Autor: Karolina Kaczor

Telefon:

Dodano: 05.04.2024, godz. 08:13

Ważne do: 12.04.2024

Wyświetleń: 560

ID: #3572631

Edytuj