PRACA na stanowisku Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz

Zdjęcia

Poszukujemy pracowników na stanowisko Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz

Zakres zadań i obowiązków:

- montowanie i demontowanie szalunków systemowych i indywidualnych;

- montowanie gotowych form ze stali bądź drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem;

- obsługa podstawowych urządzeń wyznaczających poziomy budowlane (niwelator, łata, laser)

- montaż prętów zbrojeniowych,

- wylewanie/układanie mieszanki betonowej,

Wymagania:

- doświadczenie;

- odpowiedzialność i dokładność;

- umiejętność pracy w zespole;

- dobra koordynacja ruchowa

Oferujemy: atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, współpracę z doświadczonym zespołem.

Płaca od 4000 zł do 6000 zł netto ( w zależności od przepracowanych godzin)

Miejsce pracy: okolice Miastkowa 18-413

Kontakt tel. 784 147 001 ARTUR

Cena: 6000 zł

Autor: Anna Dyko-Boćkowska

Ważne do: 19.04.2024

Wyświetleń: 1014

ID: #3537717