PRACA BIUROWA (ZDALNA )

W związku z dynamicznym rozwojem otworzyliśmy nową rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Afiliacji/Social Media/Marketing/Usługi

Co oferujemy:

Wysokość wynagrodzenia 2000 PLN - 7000 PLN miesięcznie i więcej, w zależności od Twojego zaangażowania+ dodatkowe premie za aktywność

Rozliczanie odbywa się na podstawie umowy współpracy

Wypłaty na konto bankowe

Pełne wsparcie Eksperta oraz Zespołu i pomoc na każdym kroku

Praca zdalna, w domu, przy pomocy komputera lub Smartfonu z dostępem do Internetu

Elastyczne godziny pracy

Nie wymagamy doświadczenia, zapewnimy szkolenie od A do Z

Opis stanowiska pracy:

Reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych

Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami, głównie przez Messenger

Praca odbywa się 100% w Internecie

Wymagania:

Wiek 18 - 40 lat

Obywatelstwo polskie

Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu

Obsługa komputera na poziomie podstawowym

Motywacja do pracy i chęć osiągniecia wysokich wyników

UWAGA:

Nie działamy w żadnym Marketingu typu MLM

Nie wymagamy rozmów przez telefon

Nie wymagamy jeżdżenia po klientach

Nie wymagamy zakupu pakietów startowych

Nie wymagamy wkładu finansowego.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU POPRZEZ MESSENGER

Autor: Praca biurowa

Ważne do: 30.04.2024

Wyświetleń: 429

ID: #3587811