OPERATORA MASZYN-przewijarek, krajarek papieru.

Zdjęcia

CELLPAK z siedzibą w Dobrołęce.
Firma branży papierniczej zatrudni osobę na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa maszyn typu przewijarki, krajarki papieru, druk FLEXO,
- realizacja planu produkcyjnego
- dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego i wysoką jakość produktu
- utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
- informowanie przełożonych o nieprawidłowościach

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14; 14-22),
- sumienność i systematyczność,
- odpowiedzialność przy obsłudze maszyn i urządzeń w ruchu,
- samodzielność w działaniu, poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
- doświadczenie w obsłudze maszyn będzie mile widziane

Oferujemy:
- umowa o pracę
- premie finansowe,
- bonus świąteczny,
- program rekomendacji pracowników,
- zapewniamy szkolenie z obsługi maszyn,
- ubezpieczenie na życie,
- prywatna opieka medyczna,
- praca w nowoczesnym parku maszynowym,
- wysokie standardy bezpieczeństwa

Spełniających wymagania kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że w przypadku przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych, administratorem Państwa danych osobowych będzie firma CELLPAK.
Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby i przez okres trwania procesu rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Autor: CELLPAK

Ważne do: 22.04.2024

Wyświetleń: 146

ID: #3580630