OCIEPLANIE PIANKĄ PUR - IZOLACJE NATRYSKOWE

Zdjęcie


Wykonujemy nowoczesne izolacje pianką poliuretanową metodą natrysku dla różnych obiektów.
TEL. 794 433 433

Ocieplanie poddaszy w budynkach mieszkalnych.

Do ociepleń stosujemy wysokiej jakości piankę otwarto-komórkową, bez zapachową, polecaną alergikom. Pianka nie pyli, jest również doskonałym izolatorem akustycznym - skutecznie wycisza poddasze. Pianka chroni przed utratą ciepła, ale również chroni przed upałem podczas letnich, słonecznych dni. Przy pomocy pianki tworzymy zwartą, jednolitą izolacje poddasza, bez mostków termicznych. Pianka zatrzymuje także wywiewanie ciepła z wnętrza domu przez wiatr.

Ocieplenia budynków inwentarskich, obór, chlewni, kurników itp.

Do ocieplenia tego typu obiektów polecamy piankę o strukturze zamkniętych komórek. Ten rodzaj piany oprócz właściwości termicznych stanowi hydroizolacje. Pianka "nie boi" się wilgoci, może być stosowana w trudnych warunkach takich jak obory, chlewnie. W tych przypadkach warstwy izolacji mogą być znacznie cieńsze - w porównaniu do izolacji poddaszy. Współczynnik lambda jest tu dużo lepszy i kształtuje się na poziomie 0,023 - 0,028 W/mK (w zależności od konkretnego typu pianki).

Izolacje fundamentów.

Do izolacji fundamentów stosujemy piankę zamknięto-komórkową. Pianka doskonale przylega do natryskiwanej powierzchni, stanowi izolacje termiczną, ale również hydroizolacje. Ocieplenie fundamentów jest szybkie i trwałe - jedna czynność zastępuje wiele różnych czynności i materiałów jak to ma miejsce w przypadku innych, starszych sposobów ocieplania.

Wystawiamy faktury VAT.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: Tel. 794 433 433
Gwarantujemy atrakcyjne ceny w stosunku do starszych metod izolacji.

http://ocieplenie-poddasza.com.pl/cennik-izolacje-pianka-pur
e-mail: biuro@pur-izolacje.pl


Autor: TOMCZAK

Telefon: 794 433 433

E-mail:

Dodano: 28.01.2015, godz. 00:00

Ważne do: 02.02.2020

Wyświetleń: 34938

ID: #1073029

Edytuj