Mechanik maszyn budowlanych.

Zdjęcia

OPIS
Firma TRUE Sp.z o.o zatrudni pracownika na stanowisko:

Samodzielny mechanik maszyn budowlanych ( żurawie samojezdne 55t-220t, Koparki gąsienicowe, wywrotki, wozidła przegłubowego itp.)

Obowiązki:

Samodzielna diagnostyka maszyn

Przeprowadzanie samodzielnych napraw, serwisów w całym zakresie oferowanych przez nas usług.

Wyznaczanie uszkodzonych podzespołów do wymiany na nowe.

Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

Doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku mechanik lub podobne.

Wykształcenie minimum techniczne lub zawodowe, mile widziane wykształcenie w kierunku mechanik maszyn.

Podstawowa znajomość języka angielskiego w celu pracy z dokumentacją DTR serwisowanych maszyn.

Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów.

Znajomość branży hydrauliki siłowej i układów sterowania, elektrohydrauliki.

Sumienność

Punktualność

Nie szablonowe myślenie

Profesjonalne podejście do powierzonych zadań

Chęci do podejmowania nowych wyzwań

Frekwencja w pracy.

Prawo jazdy minimum kat B

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu różnych pojazdów UTB tj, wózków widłowych, ładowarek, koparek, wozideł, żurawi itp.

Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych: miernik, manometr itp.

Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych ślusarskich: suwmiarka, średnicówka, mikrometr

Umiejętność obsługi elektronarzędzi: wiertarka, szlifierka, spawarka

Znajomość systemów połączeń gwintowych w układach hydraulicznych

Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych, a także rysunków technicznych (minimum stopień podstawowy)

Praca jest bardzo odpowiedzialna i nie rzadko wykonywana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.

Kategoryczny zakaz spożywania alkoholu oraz innych używek.

Sporadyczne krótkie wyjazdy w teren z reguły nie dalej jak 50km od siedziby firmy.

Oferujemy:

Umowę o pracę lub inną dogodną opcję zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie

Premię za frekwencję i samodzielność

Pracę w dobrze rozwijającej się firmie

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00-18:00

Więcej informacji telefonicznie

Autor: Krz

Ważne do: 20.04.2024

Wyświetleń: 317

ID: #3578897