Księgowa/y - KPIR, Ryczałt, ZUSy

Biuro rachunkowe zatrudni

Księgową / Księgowego

Oferujemy:
Stałe wsparcie specjalistów w zakresie przepisów podatkowych,
rachunkowych oraz kadrowych,
Stałe wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie,
Przyjazną atmosferę pracy,

Oczekiwania:
Minimum 2 lata doświadczenia w księgowaniu KPIR i Ryczałtu,
Znajomość przepisów z zakresu podatków m.in. PIT, VAT,
Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
Odpowiedzialność, rzetelność,
Zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność,

Obowiązki:
Prowadzenie księgowości KPiR, Ryczałt - zgodnie z obowiązującymi przepisami,
Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
Przygotowywanie i wysyłanie niezbędnych deklaracji podatkowych m.in. PIT5, PIT5L, jpkVAT,
Naliczanie składek ZUS dla przedsiębiorców (niezatrudniających pracowników),
Sporządzenie zeznań rocznych dla kontrahentów biura rachunkowego m.in PIT36, PIT36L, PIT28
Kontakt z US i innymi instytucjami,
Kontakt z Klientami biura,
Realizacja zadań zleconych przez przełożonego,

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy w biurze rachunkowym, znajomość pełnej księgowości, umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych czy doświadczenie w zakresie kadr-płac.

CV prosimy przesyłać na email: m.stanislawczyk@bpotaksa.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BPO Taksa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 tekst jednolity)".

Na oferty bez ww. klauzuli nie będziemy odpowiadać.

Informujemy, że Administratorem danych jest BPO Taksa Sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Autor: Małgorzata Stanisławczyk

Ważne do: 26.04.2024

Wyświetleń: 440

ID: #3584456