KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Opis stanowiska:
- Kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym
- Księgowanie faktur kosztowych/sprzedażowych
- Dokonywanie rozliczeń międzyokresowych
- Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych
- Naliczanie RMK
- Sporządzanie deklaracji VAT
- Kalkulacja podatku CIT
- Sporządzanie deklaracji GUS
- współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, bilansu, rachunku zysków i strat

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości;
- bardzo dobra obsługa komputera,
- łatwości poznawania nowych narzędzi informatycznych,
- dobrej znajomości arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel)
- umiejętności samodzielnego myślenia
- doskonałej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
- komunikatywności i predyspozycji do pracy w zespole

Oferujemy:
- pełną wyzwań pracę w firmie o zróżnicowanym profilu,
- bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego,
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: hr@rdf.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY
Zgodnie z artykułem 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. (RODO) informujemy, iż:
-Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych jest RDF Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.
-Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
-Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: "Zgadzam się na przetwarzanie przez RDF Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".
-Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
-Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
-Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, przenoszenia, żądania ograniczenia przetwarzania lub ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu.
-Jeżeli uzna Pani/Pan, że dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę. W razie pytań prosimy o kontakt.

Autor: RDF

Telefon:

Dodano: 19.04.2024, godz. 10:46

Ważne do: 26.04.2024

Wyświetleń: 219

ID: #3583918

Edytuj