Kosztorysant

Zdjęcia

Firma specjalizująca się w budowie sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia zatrudni pracownika na stanowisko:

Kosztorysanta

Miejsce pracy: Łomża

Stawka: od 4500 netto/msc dla osoby do przyuczenia - wzwyż, kwestia
kwalifikacji.

Inwestycje: Budowa linii kablowych.

Zadania:
• Sporządzanie kosztorysów, wycen oraz dokumentów przetargowych,
• Analiza dokumentacji techniczno - ekonomicznej,
• Wysyłanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji.

Wymagania:
• Doświadczenie - mile widziane osoby do przyuczenia,
• Wykształcenie techniczne (elektryczne, energetyczne),
• Znajomość branży elektrycznej, energetycznej, budowlanej.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - od zaraz, na stałe,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 ,
• Świadczenia urlopowe,
• Karty sportowe,
• Premie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt 537 504 404 - Karolina lub wysłanie dokumentu CV drogą elektroniczna na adres kl@pracownicybudowlani.pl. Nie odbieram? Napisz sms "Łomża" - oddzwonię!

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk "Aplikuj" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Autor: Karolina

Telefon:

Dodano: 29.04.2024, godz. 08:28

Ważne do: 29.05.2024

Wyświetleń: 354

ID: #3591567

Edytuj