Kasjer/Sprzedawca Centrum Targowa Ostrołęka

Centrum Targowa Samsel i Syn z siedzibą w Ostrołęce zatrudni osobę na stanowisko:
Kasjer/Sprzedawca
Miejsce pracy Ostrołęka
Zadania jakie czekają na Ciebie:
• zapewnienie nawyższego standardu obsługi klienta (kontakt bezpośredni, mailowy oraz telefoniczny),
• doradztwo i pomoc w doborze produktu, który najbardziej wpisuje się w potrzeby klienta,
• obsługa posprzedażowa oraz przyjmowanie reklamacji,
• obsługa kasy fiskalnej,
• chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• budowanie pozytywnych relacji z współpracownikami.
Jesteśmy dla Ciebie właściwym miejscem jeżeli:
• każdy klient jest dla Ciebie wyjątkowy i potrafisz budować profesjonalne relacje,
• masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze kasy fiskalnej, albo wykazujesz szczere chęci do nauki,
• potrafisz doskonale zorganizować swoją pracę; charakteryzujesz się dużą samodzielnością,
• odnajdujesz się w pracy zespołowej,
• obsługa komputera nie jest Ci obca (mile widziana znajomość programu Subiekt GT).
Oto co możemy zaoferować:
• pracę jednej z najprężnej rozwijających się spółek w regionie,
• szkolenia tematyczne oraz wsparcie zespołu na etapie wdrożenia do pracy,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
• rabaty pracownicze na produkty z naszej oferty.
Nie wahaj się i aplikuj!
Cv prosimy wysyłać na adres mailowy: kariera@centrumtargowa.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor: Centrum Targowa

Telefon:

Dodano: 17.04.2024, godz. 12:51

Ważne do: 24.04.2024

Wyświetleń: 385

ID: #3582434

Edytuj