ELEKTRYK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Zdjęcia

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, ogłaszamy nabór pracowników do kluczowych zespołów.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Elektryk samochodów ciężarowych

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i profesjonalizm. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w przyjaznej atmosferze.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać swoje umiejętności w branży motoryzacyjnej, to właśnie Ciebie szukamy!

OBOWIĄZKI:
- Naprawa samochodów ciężarowych i naczep zgodnie ze zleceniem
- Obsługa komputera diagnostycznego
- Diagnozowanie usterek

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w naprawie aut dostawczych, ciężarowych
- Wykształcenie min. zawodowe (Elektryk/Elektromechanik Samochodowy)
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

ZAPEWNIAMY:
- Umowa o pracę
- Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
- Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem
- Wysoki standard warunków pracy i nowoczesne zaplecze techniczne
- Pakiet specjalistycznych szkoleń
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazna atmosfera pracy w ambitnym i wspierającym się zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres:
rekrutacja@targor-truck.pl w tytule napisz ELEKTRYK

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Aplikuj na staż!

Wysłanie aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest TARGOR-TRUCK Sp. z o.o., Ławy 97, 07-411 Rzekuń. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, przyszłego procesu rekrutacji (Art. 6, ust.1, lit. a RODO). Państwa dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia obecnej rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody może nastąpić w dowolnym momencie i pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych do czasu jej wycofania. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji.

Autor: Anna

Ważne do: 25.04.2024

Wyświetleń: 66

ID: #3583285