Doradca serwisu Renault i Dacia- RUDNIK SP Z O.O.

Firma RUDNIK SP Z O.O. jest autoryzowanym partnerem Renault i Dacia na rynku lokalnym w Ostrołęce, o uznanej pozycji rynkowej.
Cechuje nas wysoka jakość usług oraz wysokie standardy obsługi klienta.
W związku ze stałym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

- Doradca Klienta Serwisu.

Zakres obowiązków
- Przyjmowanie pojazdów Renault i Dacia do obsługi serwisowej
- Monitorowanie procesu obsługi na serwisie Renault i Dacia
- Fakturowanie klientów
- Rozliczanie napraw gwarancyjnych, itp.

Wymagane umiejętności:

- wykształcenie zawodowe techniczne
- kwalifikacje interpersonalne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy na serwisie

Zapewniamy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- motywacyjny system wynagrodzenia
- szkolenia w cyklu doradca serwisu Renault

CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na adres: pawel.rudnik@renaultrudnik.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do dodania ogłoszenia w serwisie. Przysługuje mi prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest RUDNIK SP Z O.O.
ul. Szosa Jadowska 60, 05-200 Wołomin".
Adres Serwisu i miejsca pracy: RUDNIK SP Z O.O. ul. Warszawska 41 Olszewo Borki - Ostrołęka

Autor: Paweł Rudnik

Telefon:

Dodano: 23.04.2024, godz. 16:45

Ważne do: 30.04.2024

Wyświetleń: 181

ID: #3587536

Edytuj