Asystent / Asystentka ds. finansowo-księgowych

Zdjęcia

Lokalizacja: Kadzidło
Umowa: umowa o pracę
Etat: pełny
Wynagrodzenie: 4 500-5 000 zł brutto / mies.
Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
- Przygotowywanie dokumentów księgowych, w tym ewidencja faktur, rozliczanie kosztów, rejestrowanie przychodów
- Wspieranie księgowych w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych
- Kategoryzacja i archiwizacja dokumentów księgowych
- Obsługa programów księgowych oraz systemów finansowych
- Współpraca z dostawcami, klientami oraz innymi działami firmy w sprawach finansowych
- Monitorowanie terminów płatności i terminów ważności dokumentów
- Realizowanie innych zadań związanych z obszarem finansowo-księgowym, powierzonych przez przełożonego

Nasze wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki związane z finansami, ekonomią lub rachunkowością
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Znajomość przepisów podatkowych oraz prawa finansowego
- Umiejętność obsługi programów księgowych ze szczególnym naciskiem na CDN Optima oraz pakietu MS Office, w szczególności Excela
- Precyzja, skrupulatność, zdolność analitycznego myślenia
- Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
- Komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Autor: Mariusz Kwiatkowski

Telefon:

Dodano: 25.03.2024, godz. 11:34

Ważne do: 01.04.2024

Wyświetleń: 383

ID: #3564946

Edytuj