Administrator sprzedaży nowych pojazdów IVECO

Zdjęcia

Firma TARGOR-TRUCK sp. z o.o., poszukuje Administratora sprzedaży nowych pojazdów IVECO
Miejsce pracy: Ławy, ul. Przemysłowa 1

PRACA OD ZARAZ !!!!

Zakres obowiązków:
1) Aktywne uczestnictwo i wsparcie Specjalistów Handlowych w całym procesie logistycznym sprzedaży pojazdów.
2) Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem zakupu pojazdów i produktów dodatkowych zgodnie ze standardami firmy, w tym ich archiwizacja.
3) Przygotowywanie raportów i rozliczeń.
4) Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych.

Wymagania:
1) Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
2) Umiejętność samodzielnego organizowania pracy, dokładność i terminowość.
3) Wysoka kultura osobista.
4) Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
1) Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych lub/i ubezpieczeniowych.
2) Znajomość rynku samochodowego oraz dostępnej oferty finansowania samochodów.
3) Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
1) Warunki zatrudnienia; umowę o pracę lub B2B.
2) Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
3) Profesjonalne szkolenia produktowe.
4) Pracę w dynamicznym i otwartym zespole.
5) Dołącz do nas !!! Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na FB.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres: rekrutacja@targor-truck.pl z dopiskiem Administrator sprzedaży nowych pojazdów IVECO

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

W przypadku braku powyższego oświadczenia oferta pracy, oraz zawarte w niej dane osobowe nie będą przetwarzane i zostaną usunięte. Więcej na www.targor-truck.pl/polityka prywatności.

Autor: Agnieszka

Ważne do: 23.04.2024

Wyświetleń: 151

ID: #3581386