Zatrudnimy Specjalistę ds. Mediów Społecznościowych

Miejsce pracy: Ostrołęka
Głównym obowiązkiem Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych będzie opracowywanie strategii oraz prowadzenie komunikacji w Mediach Społecznościowych w oparciu o realizowane kampanie marketingowe.
Zadania:
• administrowanie SM oraz ich monitoring
• tworzenie planów komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram...)
• obsługa kampanii w Social Mediach oraz analiza ich efektywności
• współtworzenie materiałów - treści postów, relacji, zdjęć, filmów, itd.
• - koordynowanie procesów marketingowych, mających na celu bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży
• tworzenie oraz aktualizacja materiałów wspierających sprzedaż
• prowadzenie komunikacji z odbiorcami.
• raportowanie, analizowanie wyników prowadzonych działań i wdrażanie zmian na podstawie tych danych
Wymagania:
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Social Media
• znajomość pakietu Microsoft Office, Facebook, Youtube, Instagram...
• dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie C1)
• zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność i "otwarta głowa"
• lekkie pióro
Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość programów wspierających pracę w mediach społecznościowych
• znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• wsparcie poprzez finansowanie szkoleń zawodowych
• przyjazną atmosferę pracy
• elastyczne godziny pracy
• możliwość pracy hybrydowej
• dobre warunki pracy
• dostęp do nauki języka angielskiego, innych
• premie uznaniowe
• zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia.
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres e-mail: kontakt.sjam@wp.pl wpisując w tytule wiadomości: Specjalista ds. Social Media i Komunikacji".
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Autor: Marta

Telefon:

Dodano: 19.06.2022, godz. 22:11

Ważne do: 26.06.2022

Wyświetleń: 1024

ID: #3095269

Edytuj