Zatrudnimy Grafika/Operatora DTP

GRAFIK / OPERATOR DTP

Miejsce pracy: Ostrołęka

Oczekiwania:

praktyczna znajomość obsługi programów ADOBE:
ILUSTRATOR, , PHOTOSHOP oraz COREL DRAW
umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami firmy
dobra organizacja pracy
pozytywna osobowość

Zakres obowiązków:

projektowanie reklam
wykonywanie wizualizacji
przygotowanie projektów do druku
współpraca z klientami firmy w zakresie projektów graficznych

- obsługa plotera wielkoformatowego UV i inne...
-obsługa plotera tnącego
- obsługa lasera
- dbanie o wysoką jakość wydruku oraz stan maszyn

Wymagania:
- biegła znajomość obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie w obsłudze ploterów wielkoformatowych
- dobra znajomość j. angielskiego
- dyspozycyjność i silna motywacja do pracy
- dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

Po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio adres :drukarniaostroleka@wp.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29,08,1997r. (Dz. U. NR 133 poz. 883)".

Autor: Drukarnia

Telefon:

Dodano: 19.08.2019, godz. 08:55

Ważne do: 26.08.2019

Wyświetleń: 198

ID: #2370745

Edytuj