Zarabiaj z nami - Praca w Ostrołęce

Zdjęcie


Zyskaj nowe doświadczenie i zarabiaj konkretne pieniądze. Poszukujemy kandydatów do:

Telefonicznej Obsługi Klienta

OFERUJEMY:
- miłą i przyjazną atmosferę w ciekawym zespole
- umowa na czas nieokreślony
- nowatorskie szkolenia z technik sprzedaży
- możliwość awansu w strukturach firmy
- PREMIE,BONUSY, KONKURSY

OCZEKUJEMY:
- zdecydowania
- otwartości
- łatwości nawiązywania dialogu

ZADANIA:
- profesjonalny kontakt z klientem
- obsługa połączeń
- realizacja założeń

Miejsce pracy: Ostrołęka


Zainteresowane osoby prosimy o swojego CV na adres: rekrutacja3@plt.pl z dopiskiem MO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

-
Administratorem Danych Osobowych jest firma Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie, ul. Mały rynek 6, 96-300.
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych (adresem email: plt@plt.pl).
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę PLT, w szczególności przez PLT Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PLT, w szczególności przez PLT Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.


Autor: Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o.

Telefon:

E-mail:

Dodano: 20.11.2018, godz. 22:43

Ważne do: 27.11.2018

Wyświetleń: 339

ID: #2154071

Edytuj