Wspaniała działka budowlana w Ostrowi Mazowieckiej, 1504m2

Zdjęcia


Czy marzyliście Państwo o własnym domu zlokalizowanym na działce będącej jednocześnie na skraju lasu i blisko miasta? Czy chcielibyście Państwo mieszkać w okolicy, z której w pięć minut dojedziecie do centrum Ostrowi a po pracy móc słuchać śpiewu ptaków i wdychać zapach lasu?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedzieliście Państwo twierdząco, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej na ulicy Artyleryjskiej w Ostrowi Mazowieckiej.

15 arowa działka zlokalizowana jest na obrzeżach miasta ale w miejscu, który umożliwia szybki dojazd do centrum. Nie będzie jednak konieczności podróżowania jeżeli skorzystają państwo z miejscowych udogodnień takich jak szkoła, sklepy i kościół. Działka położona w świetnym miejscu, w drugiej linii zabudowy. Oznacza to brak przejeżdżających pod oknem samochodów, choć może ma to mniejsze znaczenie, gdyż nieruchomość zlokalizowana jest w naprawdę cichej okolicy.

W drodze, czyli około 10 metrów od działki, dostępne są media takie jak woda, prąd, kanalizacja. Ulica wyłożona jest kostką. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.25m2 na ok. 56m2. Jest wolna od zadłużenia lub jakichkolwiek obciążeń.

Zapraszam na prezentację!

Sylwia Deptuła
Nr. kontaktowy: 605 878 184,
Adres e-mail: s.deptula@freedom-nieruchomosci.pl


Cena: 172960 zł

Autor: Sylwia Deptuła

Telefon:

E-mail:

Dodano: 04.05.2021, godz. 22:45

Ważne do: 11.05.2021

Wyświetleń: 149

ID: #2836932

Edytuj