W sprzedaży "APARTAMENTY NA PODRÓŻNIKÓW"

Zdjęcia


Przedstawiamy Państwu kameralny projekt mieszkaniowy 30 apartamentów w samym centrum Ostrołęki. "APARTAMENTY NA PODRÓŻNIKÓW" to prestiżowa inwestycja, którą wyróżnia przede wszystkim lokalizacja, architektura jak również kameralność na skalę miasta i regionu.
Inwestycja "APARTAMENTY NA PODRÓŻNIKÓW" składać się będzie z 5 budynków 2-piętrowych (niska zabudowa) mieszczących jedynie 30 apartamentów. Budynki budowane z dużym naciskiem na: najlepsze materiały, ciekawą architekturę i współczesne standardy wykonania spełniające najnowsze, rygorystyczne parametry charakterystyki energetycznej.
Posiadamy duże doświadczenie w branży deweloperskiej. Realizujemy inwestycje z zachowaniem wysokich standardów jakości, dbałości o nietuzinkową architekturę oraz świetne lokalizacje naszych obiektów. Najlepszym przykładem jest ukończona inwestycja "OSADA PODRÓŻNIKÓW" przy ul. Podróżników w Ostrołęce jak również obecnie realizowana budowa "OSADA DZBENIN". Wszystkie nasze inwestycje prowadzone są zgodnie z wymogami Ustawy Deweloperskiej, a więc zapewniamy przejrzyste i bezpieczne warunki zakupu wymarzonego domu, lokalu.

Lokalizacja:
Doskonale zlokalizowany obiekt w Ostrołęce przy ul. Podróżników (w pobliżu ul. Goworowskiej i Geodetów). Po sąsiedzku znajduje się ukończona przez nas poprzednia inwestycja "OSADA PODRÓŻNIKÓW". Lokalizacja umożliwia szybki i swobodny dostęp do szkół, przedszkoli, przychodni, aptek, galerii handlowej (do wszystkich tych miejsc dotrzesz w przeciągu 2 minut) - pozostając jednocześnie w najbardziej zielonej części miasta. Jedyne takie miejsce, które zapewnia spokojną enklawę zaraz w centrum miasta tuż przy nowym rondzie (ul. Goworowska).

Główne cechy lokali mieszkalnych:
Powierzchnia: od 44 do 47m2
W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: salon z kuchnią, 2 pokoje, łazienka, balkon.
Lokale parterowe posiadają własne ogródki (od 23 do 90m2).
Lokale na drugim piętrze posiadają dodatkową przestrzeń w gratisie na poddaszu.
Miejsca parkingowe.
Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód.
Stan deweloperski budynków + kompleksowe zagospodarowanie zewnętrzne tj. zieleń niska, podjazdy, parking, ogrodzenie.
Budowa realizowana z dużym naciskiem na najlepsze materiały i współczesne standardy wykonania.

Naszym Klientom zapewniamy indywidualne doradztwo kredytowe, proste i przejrzyste umowy deweloperskie.

Zakończenie inwestycji: grudzień 2023 rok.


Skontaktuj się z nami tel. 533 530 530
facebook.com/OsadaInvest


Cena: 8000 zł

Autor: Osada Invest

Telefon:

E-mail:

Dodano: 27.09.2022, godz. 11:19

Ważne do: 04.10.2022

Wyświetleń: 6035

ID: #3090294

Edytuj