Upamiętnij piękne chwile... - FILMOWANIE WESEL - 4K i FullHD

Zdjęcie


W życiu każdego człowieka przychodzą chwile, które chcielibyśmy zatrzymać. Twarze najbliższych, ich śmiech, łzy wzruszenia. Film daje Ci możliwość uwiecznienia tych chwil na lata, a nawet na pokolenia. Dzięki nam, najważniejsze momenty w Twoim życiu, takie jak wesele, czy chrzest, nie ulecą w niepamięć, lecz trwać będą na zawsze, ...a to wszystko w najwyższej jakości.


Tworzymy filmy w najwyższej jakości:
Wesela, Chrzty, Studniówki, Teledyski, Klipy Reklamowe

Nasze filmy oraz szczegółowe informacje możesz znaleźć klikając poniżej:
www.studiofilmowealfa.pl


NASZA OFERTA TO:

- filmowanie nowoczesnymi aparatami hybrydowymi - bezlusterkowcami filmującymi w najwyżej jakości - Full HD i 4K,
- filmowanie przez dwóch operatorów,
- dźwięk nagrywamy na rejestratorze dźwięku - zewnętrznym, niezależnym od kamery, sprzęcie. Daje on nieporównywalnie lepszy i czystszy dźwięk niż ten nagrany z wbudowanego mikrofonu kamery,
- Easystab / Glidecam - stabilizatory, dzięki którym ujęcia będące w ruchu są płynne, bez jakichkolwiek drgań, daje to efekt latającej kamery,
- Slider - to szyna, po której porusza się kamera dając efekt jazdy kamerowej,
- muzyka filmowa wykorzystana do wybranych etapów filmu jako podkład muzyczny.


CO NAS WYRÓŻNIA

Pomożemy Ci w organizacji wesela
Pomimo, że nasze główne zadanie ogranicza się do filmowania wszystkich zdarzeń mających miejsce podczas dnia ślubu i wesela, jednak zdajemy sobie sprawę jak ważny i stresujący dla Pary Młodej jest ten dzień. Dlatego oprócz tego, co oferujemy naszym Klientom, dokładamy wszelkich starań, aby wszystko podczas przygotowań, ślubu i wesela przebiegło pomyślnie i zgodnie z planem. To my zadbamy o to, abyście wszędzie zdążyli na czas i przeszli ten dzień w jak najmniejszym stresie. Mając doświadczenie w branży ślubnej wiemy co zrobić, aby uniknąć wpadek weselnych oraz jak wypaść przed gośćmi jak najlepiej. Przygotujemy wspólnie plan najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, doradzimy jak wypaść najlepiej przed kamerą.

Doświadczenie
Nasz zespół to ludzie młodzi, kreatywni i jednocześnie doświadczeni w branży filmowej i fotograficznej. Dzięki współpracy z mediami, mogliście nas wielokrotnie spotkać na największych lokalnych imprezach. Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami ukończenia kursów z zakresu fotografii i reportaży wideo.
Posiadamy legitymację upoważniającą do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych wydaną przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i ważną na terenie całej Polski.

W 2017 i 2018 roku naszej firmie na podstawie zweryfikowanych opinii Klientów,
portal ślubny Wesele z Klasą przyznał certyfikat "Sprawdzona firma z klasą".


Jakość
Oprócz jakości FULL HD, oferujemy Wam filmowanie w ULTRA HD (4K) - jako jedni z pierwszych w regionie mamy sprzęt, który pozwala na filmowanie w tak wysokiej rozdzielczości.

Nasze filmy możesz zobaczyć na:
www.studiofilmowealfa.pl


Zapraszamy do kontaktu:
tel. 886 278 850
e-mail: kontakt@studiofilmowealfa.pl


Autor: Studio Filmowe Alfa

Telefon: 886 278 850

E-mail:

Dodano: 16.07.2019, godz. 15:02

Ważne do: 23.07.2019

Wyświetleń: 45

ID: #2345919

Edytuj