Stora Enso - Asystent ds. administracyjnych

Zdjęcie

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent ds. administracyjnych

Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za wsparcie administracyjne kierownictwa obszaru produkcyjnego (obieg dokumentów pracowników, opracowywanie procedur, obsługa systemu SAP oraz innych systemów informatycznych).

Miejsce pracy: Ostrołęka
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku do 2 lat)

Podstawowe zadania:
• prowadzenie biura kierownictwa linii produkcyjnej,
• opracowywanie dokumentów wewnętrznych, prowadzenie ich ewidencji i dystrybucji (odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów),
• aktywny udział w opracowywaniu procedur i prowadzeniu dokumentacji ZSZ,
• sporządzanie raportów i materiałów analitycznych,
• koordynowanie prac administracyjnych oraz partycypowanie w przepływie informacji,
• prowadzenie ewidencji pracowników MP5, koordynowanie harmonogramów planów urlopowych,
• praca w systemie SAP R/3 oraz innych systemach informatycznych, zaopatrzenie i dystrybucja mat. biurowych oraz innych bieżących zakupów,
• współpraca z wszystkimi komórkami firmy,
• dbanie o dobre relacje z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe zawodowe (kierunki: ekonomia, zarządzanie, administracja),
• doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca sprawną komunikację,
• biegła znajomość obsługi komputera pakiet MS Office (m.in. Excel, Word, Power Point), umiejętność pracy z systemami informatycznymi.

Wybranym kandydatom oferujemy:
- pracę na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu produkcyjnego,
- konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród,
- interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- profesjonalny system szkoleń,
- szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
z dopiskiem Asystent ds. administracyjnych
drogą elektroniczną na adres:

rekrutacje.storaenso@storaenso.com

Stora Enso Narew Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce aby dane zostały zamieszczone w bazie kandydatów do pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stora Enso Narew Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

Autor: Anna Wodeńko

Telefon:

Dodano: 14.09.2018, godz. 14:39

Ważne do: 21.09.2018

Wyświetleń: 1079

ID: #2103108

Edytuj