Stora Enso - Aparatowy Ługów

Zdjęcie


Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Aparatowy Ługów

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za prowadzenie procesu kaustyzacji ługu zielonego, wypalania wapna i oczyszczania kondensatów i gazów złowonnych oraz nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej.

Miejsce pracy: Ostrołęka.

Wymagania:
- wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
- uprawnienia energetyczne,
- znajomość zasad bhp wymaganych na tym stanowisku,
- znajomość obsługi komputera,
- doświadczenie na podobnych stanowiskach będzie dodatkowym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród
- interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
- stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
- praca w systemie zmianowym
- szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki)


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
z dopiskiem Aparatowy Ługów

drogą elektroniczną na adres e-mail:

anna.wodenko@storaenso.com

Stora Enso Poland S.A. z siedzibą w Ostrołęce Aleja Wojska Polskiego 21 informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami kodeksu pracy oraz sytuacji, gdy kandydat chce aby dane zostały zamieszczone w bazie kandydatów do pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stora Enso Poland SA z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku."
Autor: Anna Wodeńko

Telefon:

E-mail:

Dodano: 13.06.2019, godz. 08:36

Ważne do: 20.06.2019

Wyświetleń: 145

ID: #2320596

Edytuj