Staż - specjalista ds. sprzedaży

Zdjęcie


Tygodnik Ostrołęcki to największy wydawca na terenie powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego województwa mazowieckiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając portal to.com.pl skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Stażysty na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży

Miejsce stażu: Ostrołęka


Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy!

Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- stacjonarną obsługę klientów Polska Press Grupy
- aktywne pozyskiwanie klientów
- kontakt z działem graficznym w celu tworzenia kreacji reklamowych

Czego oczekujemy?
- chęci do nauki
- samodzielności w zakresie realizacji zadań
- umiejętności współpracy

Wymagania:
- wiek: 30 lat i więcej
- wykształcenie min. średnie

Chcesz aplikować, skorzystaj z poniższego linku:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=50fa9d23d0d94a91bb11b2f13efbf5a7

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45. Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie dostępnej na http://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1Autor: Polska Press Sp. z o. o.

Telefon:

E-mail:

Dodano: 22.02.2019, godz. 12:45

Ważne do: 01.03.2019

Wyświetleń: 190

ID: #2226682

Edytuj