sprzedawca-kasjer do sklepu Lewiatan ul. Hallera

Zdjęcia


* Poszukujemy osób do pacy na stanowisku sprzedawca-kasjer w sklepie ze stoiskiem alkoholowym, bez stoiska mięsnego i owocowo-warzywnego.
* Praca w pełnym normatywnym wymiarze czasu (pełen etat - 40-godz tygodniowo, brak niedziel handlowych), w systemie dwuzmianowym - w tym 1/3 na rano i ok. 2/3 na popołudnie (godziny otwarcia sklepu pn-czw 6.00-22.00; pt-sob 6.00-23.00).

Co oferujemy?
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- Przyjazną atmosferę;
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu na ww. stanowisku,
- Oferujemy podwyżki stażowe dla naszych pracowników;
- Gwarantujemy minimum dwutygodniowy urlop w okresie letnim;
- Przewidywalny grafik pracy.


* Nie zatrudniamy osób kształcących się.
* W pierwszej kolejności rozpatrzymy zgłoszenia osób z doświadczeniem na tym stanowisku w handlu lub usługach.

CV proszę wysyłać na adres mailowy: praca.lewiatan.hallera@gmail.com

Rozpatrzymy jedynie CV opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SDJ HANDEL sklep Lewiatan. z siedzibą w Ostrołęce przy ul. Hallera 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż wymagany prawem. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się skontaktować z administratorem danych pod adresem e-mail: praca.lewiatan.hallera@gmail.com


Autor: sklep Lewiatan

Telefon:

E-mail:

Dodano: 22.07.2021, godz. 19:37

Ważne do: 29.07.2021

Wyświetleń: 827

ID: #2891053

Edytuj