Specjalista ds. sprzedaży

Zdjęcie


Lubisz kontakt z ludźmi? Masz łatwość nawiązywania kontaktów? Łatwo się adaptujesz do nowego otoczenia? Masz pasję do wspólnego osiągania wyników? Interesuje Cię branża techniczna i nowe technologie? Podchodzisz do handlowania z pasją?

Aplikuj do nas na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży
miejsce pracy: Ostrołęka (praca stacjonarna)
Jesteśmy producentem oświetlenia marki LED line® oraz LEDOM, a także dystrybutorem czołowych europejskich producentów oświetlenia LED oraz akcesoriów. Naszym głównym celem jest wprowadzanie innowacyjnych produktów i rozwiązań w segmencie oświetlenia LED przeznaczonych dla rynku konsumenckiego i profesjonalnego. Obsługujemy klientów w Polsce oraz na terenie całej Europy. LEDIN to zespół specjalistów służących pomocą oraz wiedzą ekspercką z zakresu oświetlenia.


Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za:

pozyskiwanie nowych oraz obsługę dotychczasowych Klientów
realizację celów i zadań sprzedażowych
budowanie długotrwałych relacji z Klientami
realizowanie strategii firmy

Nasze wymagania:

wykształcenie min. średnie
wytrwałość w dążeniu do celów
wysokie umiejętności interpersonalne
gotowość do wyjazdów służbowych
czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

wykształcenie kierunkowe - elektryczne, oświetleniowe
doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub oświetleniowej

Oferujemy:

zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
program wdrożeniowy oraz wsparcie i szkolenie na każdym etapie współpracy
wynagrodzenie stałe oraz wysoka prowizja uzależniona od wyników
pracę w dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespole
niezbędne narzędzia pracy (np. laptop, telefon komórkowy)


Zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje CV. Dodatkowo załączony list motywacyjny na pewno pomoże nam w podjęciu dobrej decyzji. W tytule wiadomości wpisz koniecznie "HANDLOWIEC".Rozpatrzymy jedynie CV opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LEDIN Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Ostrołęce przy ul. Kołobrzeska 15/B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż wymagany prawem. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@ledin.pl


Autor: LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

Telefon:

E-mail:

Dodano: 26.06.2019, godz. 13:56

Ważne do: 26.07.2019

Wyświetleń: 862

ID: #2330251

Edytuj