Specjalista do spraw ubezpieczeń majątkowych

Centrum Ubezpieczeń - Oddział w Ostrołęce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista d.s. ubezpieczeń majątkowych

Miejsce pracy: Ostrołęka

Poszukujemy "urodzonych" sprzedawców ubezpieczeń.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 1998 roku
- liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
- wynagrodzenie składające się z części stałej plus prowizja (pełny etat + premia)

Podstawowe zadania:
- sprzedaż ubezpieczeń majątkowych (OC, AC, itp. ) dla klientów indywidualnych, rolników oraz firm.
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów),
- doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą i pozyskiwaniem klienta,
- praktyczna znajomość technik sprzedaży,
- prawo jazdy kat B.

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Pożądany profil osobowy:
- zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów,
- wysokie umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,
- umiejętności analityczne,
- skrupulatność i dokładność,
- terminowość
- wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną z.tercjak@op.pl
lub tel. 505 207 307 (kontakt tel. tylko dla osób z doświadczeniem)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Autor: Centrum Ubezpieczeń

Telefon:

Dodano: 20.01.2020, godz. 18:21

Ważne do: 27.01.2020

Wyświetleń: 559

ID: #2485199

Edytuj