Praca na produkcji - umowa o pracę

Zdjęcie


Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

zatrudni osoby do pracy na produkcji
numer referencyjny: HP/WC-02/OS


oferujemy:
-umowa o pracę
-praca zmianowa
-stałe zmiany


Osoby chętne prosimy o przesłanie CV na adres cv.ostroleka@workservice.pl z dopiskiem praca na produkcji


Kontakt osobisty:
Biuro Work Service ul. Aleja Wojska Polskiego 21 budynek numer 6, 07-401 Ostrołęka (obok Stora Enso Poland SA)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)


KLAUZULA INFORMACYJNA DLA WORK SERVICE S.A.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22'¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Autor: WORK SERVICE S.A.

Telefon:

E-mail:

Dodano: 19.08.2019, godz. 12:54

Ważne do: 26.08.2019

Wyświetleń: 284

ID: #2370992

Edytuj