Poszukujemy do pracy konserwatora.

Miejsce pracy: Ostrołęka

Opis stanowiska:
Osoba na stanowisku konserwator jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z bieżącą konserwacją maszyn, urządzeń oraz pomieszczeń produkcyjnych.

W szczególności do zakresu obowiązków należą:

- utrzymanie w ruchu urządzeń produkcyjnych
- bieżące naprawy urządzeń produkcyjnych oraz wszelkiego rodzaju sprzętu należącego do firmy
- prace konserwatorskie pomieszczeń produkcyjnych oraz urządzeń produkcyjnych
- czyszczenie zbiorników otwartych i zamkniętych
- montaż, demontaż zaworów/elementów armatury
- specjalistyczny serwis sprzątający
- wymiana wkładów filtracyjnych, bez utylizacji
- serwis i konserwacja filtrów
- prace remontowe

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub techniczne zawodowe
- mile widziana umiejętność spawania - uprawnienia spawacza
- doświadczenie w konserwacji i naprawie maszyn
- doświadczenie w zakresie obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
- kreatywność
- umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- prawo jazdy kat. B
- uczciwość
- stabilność

Oferujemy:
- stałą pracę w nowej i dobrze zapowiadającej się firmie
- szkolenia BHP
- umowę o pracę po pozytywnym okresie próbnym
- elastyczny czas pracy
- stałe wynagrodzenie (od 16 do 18 zł brutto) + premia

Zapraszamy do kontaktu!

Cena: 18 zł

Autor: Martyna Płocharczyk

Telefon: 797672727

Dodano: 25.03.2020, godz. 17:17

Ważne do: 01.04.2020

Wyświetleń: 488

ID: #2538119

Edytuj