Pokoje-Konie-Kajaki-Imprezy integracyjne-Zdrowa żywność

Zdjęcie


Nasze gospodarstwo położone jest nieopodal Ostrołęki w małej miejscowości Wyszel. Całość gospodarstwa znajduje się na terenach objętych programem Natura 2000, okolica zaś jest niezwykle urokliwa i sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na łonie natury. Bliskość takich miejsc jak las czy rzeka Omulew sprzyjają spacerom, spływom kajakowym czy też przejażdżkom konnym. Coś dla siebie znajdą także amatorzy wędkarstwa, którzy będą mogli łowić na stawach należących do gospodarstwa bądź też na samej rzece.

Dodatkowym atutem jest stadnina znajdująca się na terenie naszego gospodarstwa. Poza organizacją przejażdżek dla naszych gości zajmuje się ona przede wszystkim hodowlą koni sportowych. Tak więc jest to niezwykle ciekawa propozycja dla miłośników koni i jeździectwa.

Hodujemy również bydło rasy Limousine, którego mięso najwyższej jakości jest dostępne dla naszych gości. Nasza hodowla jest oparta w 100% na naturalnych metodach, co gwarantuje, że produkowane przez nas mięso jest zawsze najwyższej jakości. Przede wszystkim stawiamy na zdrowie. Nasze gospodarstwo ciągle się rozwija, a lista naturalnych i zdrowych produktów spożywczych przeznaczonych dla naszych gości ciągle się wydłuża.

Do dyspozycji naszych gości mamy pokoje 2-4 osobowe. Każdy pokój ma prywatną łazienkę i dostęp do WIFI. Na terenie ośrodka znajdą Państwo doskonałe miejsce na rozpalenie ogniska, grilla i zorganizowanie miłego wieczoru ze znajomymi na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości pozostaje także główna sala gdzie można coś zjeść i spędzić czas przy kominku.

Zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych takich jak:
-komunie
-chrzciny
-przyjęcia urodzinowe
-imprezy integracyjne
-itp.
Nasza sala jest przeznaczona dla ok. 60 osób.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu po przez fb bądź pod numerem 603 632 121. W ten sam sposób można również składać rezerwacje.

Serdecznie zapraszamy!

Wyszel 7
07-416 Nowa Wieś

FB: https://www.facebook.com/gospodarstwokaczynski/


Autor: Gospodarstwo Kaczyński

Telefon: 603 632 121

E-mail:

Dodano: 05.12.2018, godz. 13:24

Ważne do: 12.06.2019

Wyświetleń: 5755

ID: #2165937

Edytuj