Opiekun osoby starszej- spotkanie informacyjne

Zdjęcie


Poszukujemy opiekunów dla seniorów w Niemczech. Osoby chętne zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane w Ochotniczym Hufcu Pracy w Ostrołęce, w dniu 07.02.2019 r o godzinie 12:00.

Prosimy o potwierdzenie przybycia.

Z nami możesz liczyć na:

-legalne i bezpieczne zatrudnienie;

-bezpłatne szkolenie opiekuńcze;

-opłacone składki ZUS,

-ubezpieczenie podczas pobytu za granicą i w Polsce,

-załatwiamy wszystkie formalności,

-wsparcie 24h podczas pobytu i indywidualnego koordynatora podczas pracy za granicą.

Podczas pobytu w domu u podopiecznego nie musisz się martwić o wyżywienie i nocleg. Transport nic Cię nie kosztuje a całą organizacją podróży zajmiemy się za Ciebie. Dobierzemy dla Ciebie ofertę, pod kątem znajomości języka jak i poziomu doświadczenia oraz zapewnimy każdorazowe wsparcie Managera kontraktu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

- doświadczenia w opiece nad seniorem (warunek konieczny)
- znajomości języka niemieckiego ( organizujemy kursy języka dla osób, które nie znają języka niemieckiego)

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94".
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe[at]promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Autor: Paulina Barańska

Telefon: 501 356 229

E-mail:

Dodano: 18.01.2019, godz. 13:26

Ważne do: 25.01.2019

Wyświetleń: 273

ID: #2197376

Edytuj