Operator procesu

Zdjęcia

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
z siedzibą pod adresem 06-231 Młynarze, Sieluń 4A
zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaszewiec (pow. makowski)

Zadania na stanowisku:
• obsług zautomatyzowanych linii produkcyjnych
• nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
• przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń
• prowadzenie procesu produkcyjnego
• kontrola jakości produkowanych wyrobów
• raportowanie i wypełnianie dokumentacji

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne,
• mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej (paliwowo-energetycznej, chemicznej, mineralnej lub drzewnej),
• zaangażowanie i chęć do pracy,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• nastawienie na rezultaty i osiągnięcia,
• rzetelność i odpowiedzialność,
• dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym ( ruch ciągły)

Oferujemy:
• umowę o pracę od początku zatrudnienia,
• stabilne zatrudnienie,
• motywacyjny system premii i nagród,
• możliwość uczestniczenia w innowacyjnych projektach i zdobywania nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@grill-impex.com.pl z tytułem: Operator procesu
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze kontakt: rodo@@grill-impex.com.pl,
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: rodo@grill-impex.com.pl,

Autor: GRILL-IMPEX Sp z o.o. Sp. K

Telefon:

Dodano: 11.06.2021, godz. 15:53

Ważne do: 18.06.2021

Wyświetleń: 118

ID: #2864558

Edytuj