nowy, piekny dom dla milośnika przyrody, myśliwego

Zdjęcie


Ładny, nowy, w pełni wykończony dom dla konesera - miłośnika bliskiego obcowania z przyrodą, myśliwego itp.
Dom położony jest na obrzeżach wsi Jastrząbka, w gminie Baranowo, powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie. Sąsiaduje z dużymi kompleksami leśnymi. Teren ekologiczny - brak uciążliwego przemysłu w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Odległość od Warszawy wynosi 129 km, Ostrołęki - 25 km, Przasnysza - 31 km., Makowa Mazowieckiego - 40 km.
Budynek został wbudowany w technologii murowanej, od podstaw, w 2011 r. na miejscu wcześniej istniejącej leśniczówki drewnianej.
Budynek składa się z kondygnacji parterowej / o pow. 66,34 m2/, obejmującej: salon z aneksem kuchennym o pow. łącznej 30 m2, pokoju o pow. 17,01, łazienki o pow. 7,47 m2, garderoby o pow. 2,66 m2 przedpokoju o pow. 9,52 m2 i obszernej klatki schodowej o pow.17,1 m2. Na poddaszu użytkowym są zlokalizowane są dwie sypialnie i łazienka. Ogólna p.u budynku wynosi 117 m2.
Ogrzewanie: piec olejowy i kominek; woda z wodociągu wiejskiego, lokalna - biologiczna, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Ładny kominek w salonie, wyposażony aneks kuchenny i łazienki. Eleganckie samonośne schody.
Działka o pow. 1460 m2 jest ogrodzona i w pełni zagospodarowana zielenią. Dojazd i mini parking na 3 samochody zostały wyłożone kostką polbruk.
Na terenie nieruchomości są zlokalizowane dwa budynku gospodarcze, drewniane w dobrym stanie technicznym, o pokryciu dachu z płyt eternitowych. W jednym z budynków jest m. inn. wędzarnia.
Nieruchomość jest bardzo zadbana, nie wymaga żadnych prac remontowych oraz modernizacyjnych. Bardzo polecam.
Cena 420.000 zł. do rozsądnej negocjacji.

Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski
ul. Frezjowa 11 / boczna od Kwiatowej/ 07-410 Ostrołęka
Firma prowadzi działalność od 2000 r. Nabywca nie płaci prowizji. Oferta na wyłączność.
Więcej informacji o firmie oraz warunkach ewentualnej współpracy w kategorii Firmy i usługi/Pozostałe.

DOBROŁĘKA

Nowy, nowoczesny dom o pow. użytkowej 230 m2, niepodpiwniczony, do wykończenia, we wsi Dobrołęka, gmina Olszewo - Borki, powiat ostrołęcki, przy DK Nr 61 (Warszawa-Ostrołęka), zaledwie 10 km od Ostrołęki.
Budynek został zrealizowany według ciekawego projektu typowego - Allegro 2 ( lustrzane odbicie). Program użytkowy obejmuje: na parterze - dwuczęściowy salon z kominkiem i wejście na taras, kuchnia z przylegającą obszerną jadalnią, gabinet, WC i komunikację. Na poddaszu użytkowym trzy sypialnie, łazienki i komunikacja. Istnieje możliwość podziału bardzo obszernej sypialni nad garażem na dwie odrębne.
Obecny stan budynku - stan surowy dachem z blachodachówki, z oknami na poddaszu, bez instalacji wewnętrznych - został wykonany z materiałów wysokiej jakości.. Garaż dwustanowiskowy w obrysie budynku.
Budynek został zrealizowany na płaskiej, suchej działce o powierzchni 2166 m2, kształtem zbliżonej do prostokąta.
Cena do negocjacji.

Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski
ul. Frezjowa 11 / boczna od Kwiatowej/ 07-410 Ostrołęka
Firma prowadzi działalność od 2000 r. Nabywca nie płaci prowizji. Oferta na wyłączność.
Więcej informacji o firmie oraz warunkach ewentualnej współpracy w kategorii Firmy i usługi/Pozostałe.Autor: Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski

Telefon: 604260968

E-mail:

Dodano: 22.09.2018, godz. 19:07

Ważne do: 29.09.2018

Wyświetleń: 467

ID: #2109036

Edytuj