NOWA INWESTYCJA! Osiedle Bliski Pomian 2

Zdjęcia


Przedstawiamy Państwu naszą kolejną inwestycję!

Nowe osiedle BLISKI POMIAN 2 w topowej lokalizacji Ostrołęki to propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju oraz przestrzeni do relaksu i odpoczynku w niedalekiej odległości od centrum Ostrołęki. Inwestycja zlokalizowana jest na rozwijającym się osiedlu Pomian przy ul. Zbożowej - 1 km od centrum Ostrołęki.
W ramach osiedla powstanie 32 lokale mieszkalne, a każde z nich będzie posiadać prywatny ogródek plus gratis strych o pow. powyżej 20m2. Łączna powierzchnia do dyspozycji to ponad 110m2. Dodatkowo do każdego mieszkania są dostępne po 1 lub 2 miejsca postojowe bez dopłat.

FUNKCJONALNOŚĆ: Każdy budynek zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie i ergonomii użytkowania. W skład mieszkania wchodzą 3 sypialnie, duży salon, otwarta kuchnia, 2 łazienki, wiatrołap, a także dodatkowa przestrzeń do przechowywania w postaci strychu. Do tego miejsce parkingowe i piękny ogród. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju na parterze.

STANDARD: Budynki będą oddawane w podwyższonym standardzie deweloperskim, m.in. z pełnym ogrzewaniem podłogowym, kotłem gazowym CO, zewnętrzną stolarką drzwiowo-okienną wysokiej klasy oraz wszystkimi mediami. Elewacja z elementami drewnianymi. Całość zostanie przygotowana w sprawdzonej technologii, gwarantującej bezproblemowe użytkowanie i oszczędną eksploatację. Teren zewnętrzny urządzony.

OSIEDLE: Przygotowanych zostanie 32 funkcjonalnych mieszkań w zabudowie szeregowej w podwyższonym standardzie o powierzchni 86m2 - każdy z ogródkiem o powierzchni od 40m2 i miejscem postojowym. Dodatkowa przestrzeń do adaptacji np. na miejsce do przechowywania w postaci strychu o pow. powyżej 20m2 nie wliczona w cenę mieszkania.

MEDIA: Budynki będą wpięte do sieci wodno-kanalizacyjnej, deszczowej, gazowej, elektrycznej oraz zostanie doprowadzony światłowód.

Jest to kolejna inwestycja dewelopera - inną można obejrzeć przy ul. Nowiny w Ostrołęce. Gwarantujemy znakomity stosunek jakości do ceny, co potwierdzają nasze inne osiedla. Realizujemy inwestycje z należytą starannością i w oparciu o ustawę deweloperską. Z nami kupisz bezpiecznie.

Budynki będą realizowane z terminem oddania na II i III kwartał 2023.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zarezerwuj swój nowy dom w Ostrołęce!

Szczegóły inwestycji na: https://www.bliskipomian.pl/
tel. 882 552 884.


Autor: MONIKA DYMIŃSKA

Telefon:

E-mail:

Dodano: 13.05.2022, godz. 23:07

Ważne do: 20.05.2022

Wyświetleń: 266

ID: #3090621

Edytuj