Nieruchomość zabudowana położona w miejscowości CIERPIĘTA

Zdjęcia


Na sprzedaż nieruchomość zabudowana
położona w miejscowości CIERPIĘTA, gmina Baranowo, powiat Ostrołęcki.

Działka nr 40/3 o powierzchni 0,1900 ha to siedlisko w skład, którego wchodzi budynek mieszkalny jednorodzinny jednokondygnacyjny o pow. zabudowy ok. 90 m2, oraz budynki produkcyjne i gospodarcze dla rolnictwa tj. budynek gospodarczy murowany, budynek obory murowany z dobudówką murowaną, garaż murowany, szopa drewniana, stodoła drewniana.
Działka ogrodzona - przęsła ze sztachet na słupkach betonowych, od frontu brama dwuskrzydłowa i furtka ze stali, w głębi działki brama dwuskrzydłowa i furtka drewniane ze sztachet.

BUDYNKIEM MIESZKALNYM JEDNORODZINNYM (nr adresowy budynku: Cierpięta 39) - budynek w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, konstrukcji tradycyjnej murowanej, z cegły białej, wybudowany w 1965 roku, wyremontowany w 2014 roku, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 5 cm i masą strukturalną, pomalowane, stalowe nowe parapety. Dach dwuspadowy o więźbie drewnianej, pokrycie blachodachówką, z rynnami i rurami spustowymi, nową podbitką i nowym kominem. Stolarka okienna w przewadze wymieniona PCV, stolarka drzwiowa drewniana.
Do budynku prowadzi wejście główne od strony wewnętrznej posesji ze schodkami obłożonymi płytkami i wiatrołapem. Budynek składa się z wiatrołapu, przedpokoju, kuchni, łazienki, dwóch pokoi oraz jednego pokoju na poddaszu. W pomieszczeniach podłogi drewniane, wykładzina pcv i terakota, ściany i sufity pokryte tynkiem cementowo-wapiennym, pomalowane, w łazience i kuchni glazura, w przedpokoju lamperie. Pokój na poddaszu wygrodzony płytami pomalowanymi farbą olejną.
Budynek posiada instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną - woda z wodociągu gminnego, kanalizacja gminna, ogrzewanie z pieca kaflowego, ciepła woda z wężownicy.
Budynek odnowiony, bez ubytków czy wyraźnych oznak zużycia technicznego.
Nieruchomość położona w niewielkiej miejscowości ok. 500 mieszkańców, dwa sklepy, w niewielkiej odległości od miejscowości gminnej Baranowo (przejazd 7 minut samochodem).

Cicha i spokojna okolica wśród terenów rolnych i leśnych.

Dojazd drogą asfaltową.

Cena 210 000 zł
Zapraszam do oglądania.


Cena: 210000 zł

Autor: Marta

Telefon:

E-mail:

Dodano: 13.05.2021, godz. 14:13

Ważne do: 12.06.2021

Wyświetleń: 999

ID: #2843490

Edytuj