Najnowszy model Jaguara XF - trwają zapisy na 2021r.

Zdjęcie


Niespotykany i ekskluzywny,
NAJNOWSZY model Jaguara XF

Samochód który wyróżnia się wśród innych

Oferujemy Państwu luksusową, wyjątkową i niebanalną limuzynę marki Jaguar - przez konsumentów uważaną za jedną z najbardziej prestiżowych marek świata, kojarzoną z luksusem, prestiżem, elegancją oraz sportowym zacięciem.

Na naszych drogach jest mnóstwo samochodów marek Mercedes, Audi czy BMW, wynajem Jaguara jest idealną propozycją dla osób chcących wyróżnić się wśród innych, zwłaszcza w tak szczególnym dniu jakim jest Ślub warto wybrać samochód inny niż wszystkie, rzadko widziany na naszych drogach, niebanalny i wpadający w oko.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę. Samochód jest luksusowo wyposażony, posiada skórzaną tapicerkę, jego długość to aż 5 m, dzięki czemu jest przestronny i wygodny a jego wygląd robi niesamowite wrażenie, dzięki alpejskiej bieli idealnie pasuje na wyjątkowe okazje.

Jak podaje Platinum Cars "Z raportu KPMG na temat rynku dóbr luksusowych w Polsce wynika, że ponad 94% Polaków rozpoznaje markę Jaguar, a samochody z kotem na masce plasują się na drugim miejscu wśród najbardziej pożądanych przez Polaków, deklasując takich rywali jak Mercedes, Audi czy BMW".

Zapraszamy do obejrzenia filmu:
https://m.youtube.com/watch?v=TZB-A5HtntI

Usługa obejmuje wynajem samochodu wraz z eleganckim, doświadczonym, profesjonalnym i kulturalnym kierowcą,
- przyjazd po Pana Młodego,
- przejazd do Pani Młodej,
- przejazd do Kościoła,
- przejazd na Salę Weselną.

Ozdoby na samochód w cenie.

Zapraszamy na naszą stronę:
http://fb.me/WynajemJaguaraWynajemAut


Autor: Wynajem Jaguara

Telefon:

E-mail:

Dodano: 28.10.2020, godz. 10:19

Ważne do: 04.11.2020

Wyświetleń: 134

ID: #2698914

Edytuj