Na wynajem dwa lokale w Centrum, ul.Hallera, 120m2

Zdjęcia


Zapraszamy serdecznie osoby prowadzące lub rozpoczynające działalność gospodarczą do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali w centrum Ostrołęce.
Od dziś we Freedom Nieruchomości Ostrołęka dostępne są dwa lokale położone przy ul. Hallera. Każdy z lokali ma powierzchnię ok. 120 m2 i jest dostępny od zaraz. Znajdują się w bardzo popularnym ciągu komunikacyjnym między ulicą 11-go listopada a Szkołą Podstawową nr 5.
W sąsiedztwie sklepy spożywcze, restauracje oraz punkty handlowo - usługowe. Z pewnością można określić to miejsce jako jedno z bardziej uczęszczanych.

Pierwszy z lokali, położony na parterze jest doskonale widoczny z ulicy dzięki ogromnym witrynom. Z tego też powodu, z pewnością, nikt nie przejdzie obok lokalu bez zwrócenia uwagi na reklamę, która za pewne zawiśnie w oknach. Lokal jest w doskonałym stanie technicznym. Składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz dwóch mniejszych, które mogą służyć za szatnię czy pomieszczenie gospodarcze. W lokalu jest łazienka.

Drugi z lokali znajduje się dokładnie poniżej pierwszego i prowadzą do niego schody zewnętrzne. Lokal został niedawno odnowiony i jest gotowy na przyjęcie pierwszych Klientów. Jako, że w przeszłości w lokalu prowadzona była kawiarnia, do dyspozycji są dwie łazienki oraz, jak w przypadku pierwszego z lokali, pomieszczenia socjalne.

Do każdego z lokali można wprowadzić ulepszenia, takie jak ścianki z karton gipsu lub szkła.
Jeżeli chodzi o rodzaj działalności prowadzonej w lokalu, osoba odpowiedzialna za oba lokale wolałaby aby w lokalu nie było prowadzonej działalności takiej jak np. sklep mięsny lub rybny. Wszystkie inne rodzaje działalności są do rozważenia a następnie do zaakceptowania.
Cena, jaką Wynajmujący chciałby otrzymać od Najemcy za lokal na parterze to 3500 zł plus opłaty.
Cena za lokal znajdujący się poniżej to 2500 PLN plus opłaty.

Szacowany poziom opłat to, w ujęciu rocznym, ok. 300 PLN miesięcznie za każdy lokal.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Sylwia Deptuła
tel. kom.: 605 878 184
e-mail: s.deptula@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do naszego biura w Ostrołęce przy ul. Piłsudskiego 10.

Cena: 3500 zł

Autor: Sylwia Deptuła

Telefon:

E-mail:

Dodano: 04.05.2021, godz. 22:34

Ważne do: 11.05.2021

Wyświetleń: 387

ID: #2836926

Edytuj