Mechanik-Operator Urządzeń Chłodniczych

Zdjęcie


AGRANA Fruit Polska Sp. z o. o.
firma działająca w sektorze przetwórstwa owocowo-warzywnego, z siedzibą w Ostrołęce,
oddział międzynarodowej Grupy AGRANA
poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Mechanik-Operator Urządzeń Chłodniczych

Kluczowe zadania:
utrzymanie ruchu urządzeń w zakładzie
obsługa naprawa i konserwacja urządzeń na terenie zakładu
realizacja zadań wynikających z Planu Remontów oraz napraw bieżących
obsługa instalacji chłodniczej na stanowisku pomocnika operatora chłodniczego, docelowo operatora urządzeń chłodniczych

Wymagania:
wykształcenie techniczne średnie (preferowane) lub wyższe
mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku
uprawnienia SEP gr1 E do 1kV
sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy (planowane przeszkolenie do pracy na stanowisku maszynisty chłodniczego)
dyspozycyjność (docelowo praca w zmianowym trybie pracy)

Oferujemy:
ciekawą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość szkoleń i zdobycia nowych kwalifikacji i uprawnień
możliwość poznania nowoczesnych technologii

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, o poniższej treści, prosimy kierować na adres e-mail: praca.pl@agrana.com

Informujemy, że brak zgody dyskwalifikuje kandydata z procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRANA Fruit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, ul. Ławska 2 i zostałem poinformowany, że moje dane osobowe przetwarzane są w celach niniejszej rekrutacji. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej AGRANA na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat.
(data i czytelny podpis kandydata do pracy)Poniżej możecie się Państwo zapoznać z informacjami na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w procesach rekrutacji przez AGRANA:
AGRANA Fruit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, ul. Ławska 2, informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej AGRANA na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat.
Autor: AGRANA Fruit Polska Sp z o.o.

Telefon:

E-mail:

Dodano: 20.08.2019, godz. 10:28

Ważne do: 27.08.2019

Wyświetleń: 139

ID: #2371730

Edytuj