ŁUBUDU zatrudni na cały etat

Zdjęcia

ŁUBUDU Bowling & Good Time to jedyna w Ostrołęce i okolicy prestiżowa kręgielnia wraz z zapleczem barowo-gastronomicznym.

Obecnie proponujemy zatrudnienie w oparciu
o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (cały etat)

na stanowisko:
barman / barmanka

Zakres obowiązków:
- sprawna i szybka obsługa klientów kręgielni, z zachowaniem najwyższej kultury osobistej
- dbałość o porządek, czystość i ład w miejscu pracy

Wymagania:
-szczery uśmiech i kultura podczas kontaktów z ludźmi
-dyspozycyjność (część pracy odbywa się w niektóre weekendy lub wieczorami)
-mile widziane doświadczenie w pracy barmańsko-kelnerskiej lub w podobnej branży związanej z obsługą klienta, ale nie jest ono wymagane (prowadzimy szkolenia)
-kreatywność i otwartość na zmiany
-zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie
-samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:
- elastyczny grafik pracy (możliwość połączenia pracy np. z nauką, kursami itp.)
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (cały etat)
jasne zasady pracy i płacy
- fajną atmosferę w odpowiedzialnym, doświadczonym i zgranym zespole
- możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i podwyższania kwalifikacji
- szkolenia związane z zakresem wykonywanych obowiązków
- satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków (zawsze na czas)
- możliwość korzystania bezpłatnego pakietu z atrakcji Łubudu Bowling & Good Time

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV koniecznie ze zdjęciem na adres: ewa@lubudu.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016r. poz. 922)".

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Autor: Łubudu Bowling & Good Time

Telefon:

Dodano: 23.09.2022, godz. 21:02

Ważne do: 30.09.2022

Wyświetleń: 821

ID: #3176800

Edytuj