***LOKAL DO WYNAJĘCIA UL. FIELDORFA NILA 10, W OSTROŁĘCE ***

Zdjęcie


***LOKAL DO WYNAJĘCIA UL. FIELDORFA NILA 10, W OSTROŁĘCE ***

LOKAL DO WYNAJĘCIA UL. FIELDORFA NILA 10, W OSTROŁĘCE (WCZEŚNIEJ UL. GORBATOWA 10).

Posiadam lokal do wynajęcia. Lokal znajduje się na I PIĘTRZE budynku i obejmuje powierzchnię sprzedaży oraz część socjalną. Aktualnie wynajmuje ten lokal firma TEXTIL MARKET. Powierzchnia lokalu 250,0 m2.

Lokal idealny pod biura, powierzchnię handlową, szkołę językową, usługi prawnicze, usługi finansowe, itp.
Budynek, w którym znajduje się lokal jest wybudowany w technologii nowoczesnej, jest wyposażony w windę, wykończony na wysoki standard, ogrzewanie powietrzne - wentylacja nawiewno - wywiewna, z klimatyzacją. Lokal posiada dwa wejścia - dostęp z dwóch klatek schodowych. Na PARTERZE, w budynku, znajduje się sklep JAWA, APTEKA oraz sklep z dziecięcym obuwiem. Na I PIĘTRZE obok oferowanego wyżej lokalu, znajduje się sklep z artykułami fryzjerskimi. Na II PIĘTRZE znajduje się przychodnia z gabinetami lekarskimi oraz gabinet kosmetyczny.

Budynek zlokalizowany jest w centralnej części Ostrołęki, otoczony budynkami handlowo - usługowymi, komercyjnymi, szkołami oraz budynkami mieszkalnymi. W sąsiedztwie budynku znajdują się większe obiekty handlowe Ostrołęki, jak również główne instytucje finansowe (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, itp.). Duża liczba miejsc postojowych uatrakcyjnia dostępność do obiektu klientom zmotoryzowanym.

Zapraszam do kontaktu.
Tel. 609 378 624

OGŁOSZENIE JEST PRYWATNE, JESTEM WŁAŚCICIELEM LOKALU.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Cena: 1 zł

Autor: Ja

Telefon: 609 378 624

E-mail:

Dodano: 16.05.2019, godz. 11:10

Ważne do: 23.05.2019

Wyświetleń: 213

ID: #2299152

Edytuj