Księgowa- zupełnie online

Zdjęcie


Witam, zajmuję się prowadzeniem księgowości małych i średnich jednoosobowych firm. Posiadam wieloletnie doświadczenie w księgowaniu firm z branży : medycznej, kosmetycznej, fryzjerskiej, elektrycznej, motoryzacyjnej, remontowo-budowlanej, informatycznej, projektowej, drobny handel, komis samochodowy i wiele innych. Oferuję sposób prowadzenia księgowości tradycyjnie (stacjonarnie) oraz przede wszystkim zdalnie (wszystko odbywa się przez internet bez konieczności wizyt w biurze, dzięki czemu klient oszczędza swój cenny czas). Zapraszam do kontaktu, a opowiem jak wygląda u mnie zdalna współpraca.


Zakres usług:
Pomoc w założeniu działalności (0 zł)
Prowadzenie księgowości PKPiR, VAT, JPK, Ryczałt, rozliczenia roczne, delegacje zagraniczne i krajowe - cena do negocjacji, a przez pierwsze 3 miesiące rabat za usługi.
Obsługa kadrowo-płacowa


Posiadane kwalifikacje :
Wykształcenie wyższe magisterskie Finanse i Rachunkowość
Specjalista ds.kadr i płac - Certyfikat
" PKPiR" -Certyfikat
"VAT" - Certyfikat
"Transakcje międzynarodowe" - Certyfikat
Kursy i szkolenia aktualizujące wiedzę związane ze zmianami przepisów prawa w ciągu roku
Kurs na doradcę podatkowego w trakcie trwania

Mój potencjalny kliencie może nie preferuję usług księgowych za kilka złotych żeby tylko Ciebie zdobyć lecz stawiam na jakość usługi, ceniąc rzetelność i fachowość. Zależy mi, aby być Twoją podporą w sprawach księgowych abyś zawsze czuł spokój ducha wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą. W celu głębszego zapoznania się z ofertą zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony na FB :
https://www.facebook.com/MariolaKurpiewska/?modal=admin_todo_tourAutor: Mariola Kurpiewska

Telefon: 696 108 000

E-mail:

Dodano: 09.10.2019, godz. 21:55

Ważne do: 16.10.2019

Wyświetleń: 48

ID: #2410468

Edytuj