Koordynator do spraw procesów produkcyjnych

Zdjęcie

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą pod adresem 06-231 Młynarze, Sieluń 4A, zatrudni pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. procesów produkcyjnych
Miejsce pracy: Kaszewiec k. Różana

Zakres obowiązków:

- nadzór nad realizacja zadań produkcyjnych
- koordynacja nad przebiegiem procesów produkcyjnych
- budowanie i zarządzanie zespołem
- zarządzanie zapasami
- kontrola zgodności wyprodukowanego towaru
- opracowywanie i przygotowywanie raportów
- motywowanie, kontrola i ocena pracowników

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe ( techniczne lub ekonomiczne)
- doświadczenie: min. 2 lata na stanowiskach w środowisku produkcyjnym
związanych z organizacją i zarządzaniem procesami produkcyjnymi
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole
- zdolności przywódcze
- umiejętności planowania i organizacji pracy zespołu
- umiejętność pracy pod presją zadań i czasu
- znajomość metod rozliczania produkcji
- obowiązkowość i samodyscyplina
- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- wynagrodzenie po okresie próbnym 5 000,00 zł netto
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres e-mail: rekrutacja@grill-impex.com.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:
"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze kontakt: rodo@@grill-impex.com.pl,
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: rodo@grill-impex.com.pl,

Autor: Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Telefon:

Dodano: 12.09.2019, godz. 09:58

Ważne do: 19.09.2019

Wyświetleń: 204

ID: #2389445

Edytuj