Keratynowe Prostowanie Włosów CocoChoco

Zdjęcie


Keratynowe Prostowanie Włosów CocoChoco Professional
Znane również pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment. Jest to zabieg, który koncentruje się na wygładzeniu, odżywieniu i regeneracji kosmyków - od cebulek aż po same końce
.
Kuracja Keratynowa CocoChoco Profesjonalna stosowana jest jako skuteczna terapia dla bardzo zniszczonych włosów. Pozwala przemienić niesforne kosmyki w proste, gładkie i lśniące pasma. Fundamentem zabiegu jest wykorzystana keratyna do włosów.

Pytania i odpowiedzi

CocoChoco Proffesional: na czym polega zabieg?
Sprowadza się przede wszystkim do wprasowania keratyny we włosy. Substancja wnika w ich strukturę oraz otula je, dzięki czemu każdy z osobna zyskuje witalność i jest zregenerowany od wewnątrz. Pasma stają się odżywione, proste i gładkie.

CocoChoco Professional: dla kogo?

Zabieg zalecany jest w szczególności przy włosach:
• farbowanych,
• rozjaśnianych,
• zniszczonych zabiegami chemicznymi,
• puszących się,
• przesuszonych,
• sianowatych,
• trudnych do ułożenia.

Polecana również dla włosów przedłużanych
Metoda ma na celu również skrócenie czasu potrzebnego do modelowanie i codziennej stylizacji.

Jakie są efekty?

Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej i naturalnej metody niesforne kosmyki można okiełznać. Pasma stają się wygładzone, miękkie oraz znacznie prostsze. Keratyna cocochoco zapewnia włoson połysk i sprawia, że wyglądają zdrowiej, lepiej się układają (nawet po deszczu lub warunkach wilgoci), co wpływa na skrócenie czasu poświęcanego codziennej stylizacji. Jeśli głowa narażona były na częste zabiegi chemiczne, keratynowa odbudowa włosów zintensyfikuje ich kolor i przedłuży jego trwałość.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty zabiegu utrzymują się od 2 nawet do 3-4 miesięcy. Trwałość rezultatu wiąże się jednak w głównej mierze z określonym typem i gęstością włosów. Jeżeli są grube i mają mocne skręty są mniej podatne na zabieg, jeśli są cienkie można osiągnąć najciekawsze efekty.

Duży wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja: używanie szamponu bez soli (bez SLS), stosowanie odżywek oraz masek bez sylikonów, ograniczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza kosmyki.

Zabieg można powtarzać po około 4-5 tygodniach.

Należy pamiętać, że keratynowe prostowanie włosów nie zawsze sprawia, że są one idealnie proste jak po użyciu prostownicy. Terapia ta odżywia, wzmacnia oraz znacząco poprawia wygląd fryzury.

Pasma włosów stają się bardziej podatne na stylizację, są elastyczne i odporne na zmiany pogody. Wilgoć nie wnika tak szybko w strukturę i nie powoduje puszenia się czy falowania kosmyków.


Cena Zabiegu:
włosy krótkie 180 zł
włosy średnie 250 zł
włosy długie 360 zł

Zapraszam Serdecznie
www.iprettylady.pl


Autor: justyna olszewska

Telefon: 733 317 877

E-mail:

Dodano: 11.02.2019, godz. 14:18

Ważne do: 18.02.2019

Wyświetleń: 31

ID: #2217026

Edytuj