Głośniki digital
Sprzedam za symboliczne 10 zł głośniki widoczne na zdjęciu. Powinny być sprawne.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Lokalizacja: Ostrołęka
Cena: 10 zł
Autor: Bartosz
Telefon:
E-mail:
Dodano: 14.05.2026, godz. 19:37
Ważne do: 21.05.2026
Wyświetleń: 104
ID: #4104836
Edytuj